LQM18DH220M70L
Numer produktu DigiKey
490-LQM18DH220M70LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-LQM18DH220M70LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-LQM18DH220M70LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQM18DH220M70L
Opis
FIXED IND 22UH 10MA 3.12 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 10 mA Maks. 3,12Ohm 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQM18DH220M70L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,12Ohm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
15MHz
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0603
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
50mA