LQH2MCN6R8M52L
Numer produktu DigiKey
490-4989-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-4989-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-4989-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQH2MCN6R8M52L
Opis
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.6 OHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 285 mA Maks. 1,6Ohm 0806 (2016 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQH2MCN6R8M52L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 1,6Ohm
Prod.
Częstotliwość - rezonansu własnego
65MHz
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
0806 (2016 metryczne)
Materiał - rdzeń
Obudowa dostawcy urządzenia
0806 (2016 metryczne)
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,037" (0,95mm)