LQH2MCN100M52L nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 1 548
Arkusz danych
10 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 200 mA Maks. 2,96Ohm 0806 (2016 metryczne)