LQG15HS27NJ02D
Numer produktu DigiKey
490-2628-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-2628-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-2628-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LQG15HS27NJ02D
Opis
FIXED IND 27NH 350MA 460 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 nH Nieekranowane Wielowarstwowe Cewka indukcyjna 350 mA Maks. 460mOhm 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LQG15HS27NJ02D Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 460mOhm
Prod.
Q przy częst.
8 przy 100MHz
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
1,7GHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 MHz
Typ
Wielowarstwowe
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)