KCM55QR72A685KH01K
Numer produktu DigiKey
490-5836-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5836-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5836-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KCM55QR72A685KH01K
Opis
CAP CER 6.8UF 100V X7R SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
KCM55QR72A685KH01K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
SMD, odprowadzenie w kształcie litery J
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,240" x 0,209" (6,10mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,154" (3,90mm)