GRT21BD70J226ME13L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GRT21BD70J226ME13L |
Opis | CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 19 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7T 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GRT21BD70J226ME13L Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |