GRT188C81C105KE13D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GRT188C81C105KE13D |
Opis | CAP CER 1UF 16V X6S 0603 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X6S 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GRT188C81C105KE13D Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Prod. | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±10% | Grubość (maks.) 0,035" (0,90mm) |