GRT1885C1H3R0CA02D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 7 100
Arkusz danych
3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRT1885C1H3R0CA02D
Numer produktu DigiKey
490-GRT1885C1H3R0CA02DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRT1885C1H3R0CA02D
Opis
CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRT1885C1H3R0CA02D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)