GRT1555C1H121FA02J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 76 806
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
120 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRT1555C1H121FA02J
Numer produktu DigiKey
490-GRT1555C1H121FA02JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRT1555C1H121FA02J
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRT1555C1H121FA02J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)