GRT0335C1H2R2CA02D
Numer produktu DigiKey
490-GRT0335C1H2R2CA02DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GRT0335C1H2R2CA02DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GRT0335C1H2R2CA02DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRT0335C1H2R2CA02D
Opis
CAP CER 2.2PF 50V C0G 0201
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRT0335C1H2R2CA02D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)