GRM32EC80E337ME05L
Numer produktu DigiKey
490-13972-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-13972-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-13972-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM32EC80E337ME05L
Opis
CAP CER 330UF 2.5V X6S 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM32EC80E337ME05L Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)