GRM32EC80E337ME05L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GRM32EC80E337ME05L |
Opis | CAP CER 330UF 2.5V X6S 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 29 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 330 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X6S 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GRM32EC80E337ME05L Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 1210 (3225 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,110" (2,80mm) |