GRM31CR60E227ME11L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GRM31CR60E227ME11L |
Opis | CAP CER 220UF 2.5V X5R 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 220 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GRM31CR60E227ME11L Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,075" (1,90mm) |