GRM31CR60E227ME11L
Numer produktu DigiKey
490-13967-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-13967-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-13967-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM31CR60E227ME11L
Opis
CAP CER 220UF 2.5V X5R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF ±20% 2,5V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM31CR60E227ME11L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)