GRM21BR72A273KA01L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 1 223
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
0.027 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
0805 (2012 Metric) 1,35mm
GRM21BR72A273KA01L
Numer produktu DigiKey
490-3322-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRM21BR72A273KA01L
Opis
CAP CER 0.027UF 100V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRM21BR72A273KA01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)