GRM219R72A392JA01D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 7 740
Arkusz danych
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Udoskonalony
Udoskonalony
Similar
Similar
3900 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRM219R72A392JA01D
Numer produktu DigiKey
GRM219R72A392JA01D-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRM219R72A392JA01D
Opis
CAP CER 3900PF 100V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRM219R72A392JA01D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)