GRM1885C2A1R0BA01D
Numer produktu DigiKey
490-14626-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14626-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14626-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM1885C2A1R0BA01D
Opis
CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 pF ±0,1pF 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM1885C2A1R0BA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,1pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)