GRM1885C2A101GA01D
Numer produktu DigiKey
490-14624-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14624-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14624-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM1885C2A101GA01D
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM1885C2A101GA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)