GRM15XR71C103KA86D
Numer produktu DigiKey
490-6370-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-6370-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-6370-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM15XR71C103KA86D
Opis
CAP CER 10000PF 16V X7R 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GRM15XR71C103KA86D Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Ostatnio kupiono
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,012" (0,30mm)