GRM1555C1H102JA01D
Numer produktu DigiKey
490-3244-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-3244-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-3244-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM1555C1H102JA01D
Opis
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM1555C1H102JA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)