GRM033R71A103JA01D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GRM033R71A103JA01D |
Opis | CAP CER 10000PF 10V X7R 0201 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10000 pF ±5% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GRM033R71A103JA01D Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±5% | Grubość (maks.) 0,013" (0,33mm) |