GRM033R61C123ME84D
Numer produktu DigiKey
490-10413-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-10413-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-10413-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GRM033R61C123ME84D
Opis
CAP CER 0.012UF 16V X5R 0201
Szczegółowy opis
0.012 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
GRM033R61C123ME84D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)