GRM0335C1H151JA01J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 45 847
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
150 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0201 (0603 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GRM0335C1H151JA01J
Numer produktu DigiKey
490-GRM0335C1H151JA01JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GRM0335C1H151JA01J
Opis
CAP CER MLCC
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GRM0335C1H151JA01J Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)