GQM1875C2E3R3CB12D
Numer produktu DigiKey
490-GQM1875C2E3R3CB12DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GQM1875C2E3R3CB12DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GQM1875C2E3R3CB12DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GQM1875C2E3R3CB12D
Opis
CAP CER 3.3PF 250V NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GQM1875C2E3R3CB12D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)