GQM1875C2E300GB12D | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GQM1875C2E300GB12D |
Opis | CAP CER 30PF 250V NP0 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 17 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 30 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GQM1875C2E300GB12D Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Wysoka jakość, niska strata |
Seria | Zastosowania |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±2% | Grubość (maks.) 0,031" (0,80mm) |