GJM0225C1E1R2WB01L
Numer produktu DigiKey
490-GJM0225C1E1R2WB01LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GJM0225C1E1R2WB01L
Opis
CAP CER 1.2PF 25V C0G 01005
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.2 pF ±0,05pF 25V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 01005 (0402 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GJM0225C1E1R2WB01L Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Wysoka jakość, niska strata
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
01005 (0402 metryczne)
Tolerancja
±0,05pF
Rozmiar / wymiar
0,016" x 0,008" (0,40mm x 0,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,009" (0,22mm)