GCM32DR72J473KWB1K
Numer produktu DigiKey
490-GCM32DR72J473KWB1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCM32DR72J473KWB1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCM32DR72J473KWB1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM32DR72J473KWB1K
Opis
CAP CER 47000PF 630V X7R 1210
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)