GCM32DR72J223KWB1K nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Knowles Syfer
Nowości w DigiKey
0.022 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCM32DR72J223KWB1K
Numer produktu DigiKey
490-GCM32DR72J223KWB1KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCM32DR72J223KWB1KCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCM32DR72J223KWB1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM32DR72J223KWB1K
Opis
CAP CER 22000PF 630V X7R 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)