GCM21BR71H473JA37K
Numer produktu DigiKey
490-GCM21BR71H473JA37KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCM21BR71H473JA37K
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCM21BR71H473JA37K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)