GCM21BR71E225KA73K
Numer produktu DigiKey
490-14744-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14744-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14744-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM21BR71E225KA73K
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X7R 0805
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCM21BR71E225KA73K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)