GCM188R71H223JA37J
Numer produktu DigiKey
490-GCM188R71H223JA37JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCM188R71H223JA37J
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM188R71H223JA37J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)