GCM188R71H103JA37D
Numer produktu DigiKey
490-14356-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-14356-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-14356-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM188R71H103JA37D
Opis
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM188R71H103JA37D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)