GCM188R71E224KA55D
Numer produktu DigiKey
490-4935-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-4935-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-4935-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM188R71E224KA55D
Opis
CAP CER 0.22UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM188R71E224KA55D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)