GCM1885C2A221FA16J
Numer produktu DigiKey
490-GCM1885C2A221FA16JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCM1885C2A221FA16JCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCM1885C2A221FA16JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM1885C2A221FA16J
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM1885C2A221FA16J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)