GCM155R71C104MA55D
Numer produktu DigiKey
490-GCM155R71C104MA55DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCM155R71C104MA55DCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCM155R71C104MA55DDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCM155R71C104MA55D
Opis
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
Szczegółowy opis
0.1 µF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCM155R71C104MA55D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)