GCJ21BR72A153KA01L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Murata Electronics
W magazynie: 2 941
Arkusz danych
0.015 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCJ21BR72A153KA01L
Numer produktu DigiKey
490-GCJ21BR72A153KA01LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCJ21BR72A153KA01L
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ21BR72A153KA01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,049" (1,25mm)