GCJ21BR71A225KA01L
Numer produktu DigiKey
490-GCJ21BR71A225KA01LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCJ21BR71A225KA01LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCJ21BR71A225KA01LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCJ21BR71A225KA01L
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ21BR71A225KA01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)