GCJ21BR71A225KA01L | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | GCJ21BR71A225KA01L |
Opis | CAP CER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | GCJ21BR71A225KA01L Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0805 (2012 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,057" (1,45mm) |