GCJ216R71H223KA01D
Numer produktu DigiKey
490-5842-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5842-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5842-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCJ216R71H223KA01D
Opis
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ216R71H223KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,024" (0,60mm)