GCJ188R72A822KA01D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
Knowles Syfer
8200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCJ188R72A822KA01D
Numer produktu DigiKey
490-GCJ188R72A822KA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCJ188R72A822KA01D
Opis
CAP CER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GCJ188R72A822KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)