GCJ188R72A472KA01J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
4700 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCJ188R72A472KA01J
Numer produktu DigiKey
490-GCJ188R72A472KA01JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCJ188R72A472KA01J
Opis
CAP CER 4700PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ188R72A472KA01J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)