GCJ188R72A102KA01J
Numer produktu DigiKey
490-GCJ188R72A102KA01JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-GCJ188R72A102KA01JCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-GCJ188R72A102KA01JDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCJ188R72A102KA01J
Opis
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCJ188R72A102KA01J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)