GCJ188R71H222KA01J jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Knowles Syfer
W magazynie: 0
Arkusz danych
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCJ188R71H222KA01J
Numer produktu DigiKey
490-GCJ188R71H222KA01JTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCJ188R71H222KA01J
Opis
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ188R71H222KA01J Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,031" (0,80mm)