GCJ188R71C103KA01D
Numer produktu DigiKey
490-16479-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16479-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16479-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCJ188R71C103KA01D
Opis
CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10000 pF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
GCJ188R71C103KA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)