GCG1555C1H6R8BA01D
Numer produktu DigiKey
490-GCG1555C1H6R8BA01DTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCG1555C1H6R8BA01D
Opis
CAP CER 6.8PF 50V C0G 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6.8 pF ±0,1pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCG1555C1H6R8BA01D Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±0,1pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)