GCE21BR71H104KA01L
Numer produktu DigiKey
490-16485-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-16485-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-16485-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
GCE21BR71H104KA01L
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
GCE21BR71H104KA01L Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)