GCE21BR71H104KA01K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 4 281
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GCE21BR71H104KA01K
Numer produktu DigiKey
490-GCE21BR71H104KA01KTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
GCE21BR71H104KA01K
Opis
CAP CER
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
GCE21BR71H104KA01K Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)