DLW5BTM251TQ2L
Numer produktu DigiKey
490-DLW5BTM251TQ2LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DLW5BTM251TQ2LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DLW5BTM251TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW5BTM251TQ2L
Opis
CMC 5A 2LN 250 OHM SMD
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 250 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 20mOhm
Modele EDA/CAD
DLW5BTM251TQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
20mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (śr. x gr.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
250 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
5A