DLW5BTH501TQ2L
Numer produktu DigiKey
490-DLW5BTH501TQ2LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
490-DLW5BTH501TQ2LCT-ND - Taśma cięta (CT)
490-DLW5BTH501TQ2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW5BTH501TQ2L
Opis
CMC 2.5A 2LN 500OHM SMD AEC-Q200
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 500 Ohms @ 100 MHz 2,5A DCR 27mOhm
Modele EDA/CAD
DLW5BTH501TQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
27mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,197" (5,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,098" (2,50mm)
Impedancja przy częstotliwości
500 Ohms @ 100 MHz
Prąd znamionowy (maks.)
2,5A