DLW21SN371SQ2L
Numer produktu DigiKey
490-5141-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5141-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5141-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
DLW21SN371SQ2L
Opis
CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 370 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm
Modele EDA/CAD
DLW21SN371SQ2L Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
450mOhm
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,047" (2,00mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość (maks.)
0,055" (1,40mm)
Impedancja przy częstotliwości
370 Ohms @ 100 MHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
280mA